WARS.LV Spēļu pasaule
Esam atslēgušies uz neilgu laiku
Hey, hey. Piedod, bet pagaidām esam atslēguši projekta mājaslapu remontdarbu dēļ. Veicam lielus remontdarbus, lai mājaslapa būtu kārtībā un gatava darbam. Pārveidojam mājaslapas dizainu un veidojam jaunas funkcījas. Cerams jums patiks darbs, kurā būsim ieguldījuši daudz laika un zināšanu. Mājaslapa būs aktīva ap 25.08.2017. Paldies par jūsu pacietību. Nepamet mūs, serveris vēl ir aktīvs, droši, nekautrējies un izbaudi!
 • WARS.LV / Powerfull comunity, powerfull players.
  Sveicināts viesi! Ja tu šeit atrodies pirmo reizi lūdzu Reģistrējies mūsu portālā un iegūsti jaunus draugus un jaunāko informāciju par serveriem un projektu. Ja tu šeit jau esi reģsitrējies lūdzu ienāc savā profilā un turpini darbu mājaslapā
  jaunumi-un-turpm%c4%81k
  20.07.2017 15:30

  Čau @wars.lv!

  Laiks ir pagājis pēc atvēršanās, tomēr kopš atvēršanās mēs neesam vel nevienu reklāmu izlikuši lai cilvēki parādītos projektā, bet tas nekas, jo ar visu atklāšanu parādijās jaunas problēmas, kas jānovērš un jāveido labāka atmosfēra serverim priekš spēlēšanas, jo sākot ar atvēršanu nāca arī negatīvisms no Administrācijas puses un pateicoties vienam no administrācijas locekļiem serverī bija grīfots spawns, sadots GM spēlētājiem, līdz ar to serverī notika haos kuru ātri vien novērsām, protams bez problēmām ar spelētajiem nepalikām, bet liekas ka tagad visus apmierina serveris, kā arī mēs uzlabojam pluginus, liekam jaunus pluginus un beidzot ir iespējams spēlētājiem pašiem iegūt savu youtuber rank ar komandu - /yt, jo iepriekš spēlētāji tikai spamo čatā vai nevar uzlikt youtuber rank, vel serverī ir pieejams daily bonus, kas spēlētājam katru dienu dod bonusu par pievienošanos serverim - /dailybonus. DE.WARS.LV serveris ir spēlēšanai atvērts un jau gaida pirmos spēlētājus, kas ietestēs servera kvalitāti un kritizēs/ieteiks jaunas fīčas ko varētu pievienot serverim, serveris ir atklāts līdz ar minecraft, tomēr vel nav publicēts reklāmās tādēļ serverī pašlaik nav neviens spēletājs, bet laikam ejot noteikti spēlētaji uzradīsies, jo serverī ir jaunas fīčas kā arī drīzumā tiks nopirkts boost iesākumam. Wars.lv mājaslapa līdz ar serveri nepaliek malā un jau drīz wars.lv lapas dizains tiks aizstāts ar jaunu, smuku un gaišu dizainu, kas veidos labāku priekštatu par projekta kvalitāti, pateicoties @KalashaLv arī mums ir savi dizaini, tomēr laikam ejot viss mainās un dizains arī drīzumā būs lietotāju acīs.

  Lielākie atjauninājumi ir atklāti, sākot ar šo dienu spēlētāji var droši apmeklēt serverus, kā arī drīzumā nāks klajā arī skypvp wars serveris, kas būs arī kaut kas jauns, jo laikam ejot dienās un naktīs mēs strādājam pie serveriem un pašlaik processā ir skypvp.

   

  Paldies par uzmanību @wars.lv!

  Lasīt visu
  warslv-sp%c4%93%c4%bcu-port%c4%81ls

  Tad nu čau tauta, kā jau pamanijuši projekts ir atvērts un uzsācis savas gaitas Latvijas spēlmaņu sabiedrībā un ja projekts ir atvērts, protams arī gaidām tautu un pretīmnākošus cilvēkus, kas piepildīs wars.lv serveri, kas pagaidām ir viens un tas pats vecais labais DD2 Cs 1.6, jo arī mēs kā visi citi projekti uzsākam savas gaitas pavisam vienkarši un pārdomāti, jo laikam ejot arī manīs kā ies projektam un noteikti nāks klāt jauni severi pec civlēku ieskatiem, kaut gan plānā iet uz minecraft serveri vai samp serveri, bet lai atvērtu minecraft vai samp serveri, jābūt cilvekiem, kas tajā spelētu un tieši tādēļ serveri veidojot arī jūsu atsaucība, ieteikumi un trakas idejas mums noderēs kā mēs varētu veidot serveri vienkāršāku un cilvēkiem patīkamu.

  Lūk, pašlaik pieejamais serveris ir KalashaLv uzraudzībā tādējādi katram lietotājam ir iespēja personīgi vai forumā ieteikt jaunas fīčas, ko varētu realizēt pats servera tehniķis, jo mēs kopā varam izdarīt daudz un tikai kopā mēs serveri veidosim jums patīkamu lai katru dienu būtu velme pievienoties mums zinot, ka šeit vienmēr gaidīs laba sabiedrība un draudzīga administrācija labā serverī.

  Daudz vairs nav ko teikt un rakstam pieliekot punktu vēlos pateikt, ka projekts ir atvērts, serveris ir pieejams spēlēšanai, un protams mēs esam jūsu rīcībā, tādēļ iesakam, kritizējam par problēmām lai mēs mācītos no kļūdām un labotu tās.

  Lasīt visu
  Jaunākie ieraksti
  Mario2
  Mario2 atbildēja iekš Mario2 Sa...
  11.08.2017 23:40
  Mario2
  Mario2 atbildēja iekš Reklama.
  11.08.2017 22:14
  Mario2
  Mario2 atbildēja iekš Muzikas s...
  11.08.2017 22:09
  Aquazey
  Aquazey atbildēja iekš Mario2 Sa...
  11.08.2017 19:47
  Mario2
  Mario2 atbildēja iekš Wars.lv -...
  11.08.2017 18:54
  Aktīvās Aptaujas

  Jaunais dizains ir iespaidīgs?

 • Ienāc lai balsotu
  Wars.lv TOP 5 lietotāji
  Online laiks
  Reputācija
  Profila skatījuma
  Pavisam online 0 Lietotājs, no tiem 0 lietotāji un 0 viesi
  Neviens lietotājs neatrodas lapā
  Nobalso!
  Visas tiesības paturam WARS.LV
  Koda un dizaina autors KalashaLv